PL
PLN
Koszyk
(0) 0,00 PLN

Twój koszyk jest pusty.

Części do samochodów Renault i Dacia

Wybierz model

nie znalazłeś produktu którego szukasz?

zapytaj nas teraz »

czujnik-polozenia-walu-renault-8200643171-moto-dynamic

Producent: Renault

Cena brutto 70,00 PLN

Cena netto56,91 PLN

Jednostka miary: szt

Dodaj do koszyka

W magazynie: zapytaj o dostępnośćzapytaj o dostępność

» Porównaj » Powiadom o dostępności

Opinie: 0

Zastosowanie:

 

Marka

Model

Typ

Rocznik

Kod silnika

KM

DACIA

LOGAN (LS)

1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG)

2004/09 ->

K7J 710

75

DACIA

LOGAN (LS)

1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH)

2004/09 ->

K7M 710

87

DACIA

LOGAN EXPRESS (FS)

1.4

2009/03 ->

K7J 710

75

DACIA

LOGAN EXPRESS (FS)

1.6

2009/03 ->

K7M 710

87

DACIA

LOGAN MCV (KS)

1.4

2007/02 ->

K7J 710

75

DACIA

LOGAN MCV (KS)

1.6

2007/02 ->

K7M 710

87

DACIA

LOGAN MCV (KS)

1.6 Bifuel

2008/11 ->

 

87

DACIA

LOGAN pick-up (US)

1.6

2008/03 ->

K7M 710

87

DACIA

SANDERO

1.2 16V Bifuel

2008/11 ->

D4F 732

75

DACIA

SANDERO

1.4

2008/06 ->

K7J 710

75

DACIA

SANDERO

1.6

2008/06 ->

K7M 710

87

RENAULT

CLIO Grandtour (KR0/1_)

1.2 16V Hi-Flex

2008/07 ->

D4F 740

75

RENAULT

CLIO Grandtour (KR0/1_)

1.2 16V (KR02, KR0J)

2008/02 ->

D4F 740

75

RENAULT

CLIO Grandtour (KR0/1_)

1.2 16V (KR0E)

2008/02 ->

D4F 764

78

RENAULT

CLIO Grandtour (KR0/1_)

1.2 16V (KR0P)

2008/02 ->

D4F 784

101

RENAULT

CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.0

2000/02 - 2001/05

CG10DE

54

RENAULT

CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.2

2001/06 - 2003/10

D4F 706,D4F 712, D4F 722

75

RENAULT

CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.2 (B/CB0A)

1999/03 - 2001/05

D7F 722

60

RENAULT

CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.2 (B/CB0F, B/CB0A, B/CB10, B/CB1K, B/

1998/09 ->

D7F 710,D7F 720,D7F 726,D7F 76

58

RENAULT

CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.2 16V (B/CB05)

2001/06 ->

D4F 712,D4F 714,D4F 722

75

RENAULT

CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.4 (B/CB0C)

1998/09 - 2005/05

E7J 780

75

RENAULT

CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.6 (B/CB0D)

1998/09 - 2005/05

K7M 744,K7M 745

90

RENAULT

CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_)

1.1 (SB0A)

1998/09 ->

D7F 720,D7F 722

58

RENAULT

CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_)

1.2 (SB0F,SB10)

1999/03 - 2003/10

D7F 726,D7F 746

60

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E)

2005/10 ->

D4F 764

78

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

1.2 16V

2005/06 ->

D4F 764

78

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

1.2 16V Hi-Flex

2008/07 ->

D4F 740

75

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, C

2005/06 ->

D4F 740

75

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

1.2 16V (BR0P, CR0P)

2007/05 ->

D4F 784

101

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

1.2 16V (C/BR1J, C/BR1Q)

2005/06 ->

D4F 740

65

RENAULT

KANGOO (KC0/1_)

1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)

1997/08 ->

D7F 710,D7F 720,D7F 726,D7F 72

58

RENAULT

KANGOO (KC0/1_)

1.2 16V (KC03, KC05, KC06, KC0T, KC0W)

2001/06 ->

D4F 712,D4F 714,D4F 716

75

RENAULT

KANGOO (KC0/1_)

1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)

1997/08 ->

E7J 780,E7J 634,E7J 635,K7J 70

75

RENAULT

KANGOO (KC0/1_)

1.6

1999/09 - 2001/06

K7M 746

90

RENAULT

KANGOO Express (FC0/1_)

1.2 (FC01, FC0A, FC0F)

1997/08 ->

D7F 710,D7F 720,D7F 726,D7F 72

58

RENAULT

KANGOO Express (FC0/1_)

1.2 (FC1A)

1998/07 - 2001/07

D7F 764

60

RENAULT

KANGOO Express (FC0/1_)

1.2 16V (FC05)

2001/10 ->

D4F 712,D4F 714

75

RENAULT

KANGOO Express (FC0/1_)

1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)

1997/08 ->

E7J 780,E7J 634,E7J 635,K7J 70

75

RENAULT

KANGOO II (KW0/1_)

1.6 (KW00, KW0Y)

2008/02 ->

K7M 750

87

RENAULT

KANGOO II Express (FW0/1_)

1.6

2008/02 ->

K7M 750

87

RENAULT

LOGAN (LS_)

1.4

2004/09 ->

K7J 710

75

RENAULT

LOGAN (LS_)

1.6

2004/09 ->

K7M 710

87

RENAULT

LOGAN kombi (KS_)

1.4

2007/10 ->

K7J 710

75

RENAULT

LOGAN kombi (KS_)

1.6

2007/04 ->

K7M 710

87

RENAULT

MEGANE I (BA0/1_)

1.4 e (BA0E, BA0V)

1996/01 ->

E7J 764,E7J 626

75

RENAULT

MEGANE I (BA0/1_)

1.4 Eco (BA0T)

1996/01 - 1999/03

E7J 624

71

RENAULT

MEGANE I (BA0/1_)

1.6 e (BA0F, BA0S)

1996/01 - 1999/03

K7M 702,K7M 703,K7M 790

90

RENAULT

MEGANE I (BA0/1_)

1.6 i (BA0L)

1996/01 - 1999/03

K7M 720

75

RENAULT

MEGANE I Cabriolet (EA0/1_)

1.6 e (EA0F)

1996/10 - 1999/03

K7M 702,K7M 703

90

RENAULT

MEGANE I Classic (LA0/1_)

1.6 e (LA0F, LA0S)

1996/09 - 1999/03

K7M 702,K7M 703,K7M 790

90

RENAULT

MEGANE I Classic (LA0/1_)

1.6 i (LA0L)

1996/09 - 1999/03

K7M 720

75

RENAULT

MEGANE I Coach (DA0/1_)

1.6 e (DA0F)

1996/03 - 1999/03

K7M 702,K7M 703

90

RENAULT

MEGANE Scenic (JA0/1_)

1.4 i (JA0E)

1997/01 - 1999/09

E7J 764

75

RENAULT

MEGANE Scenic (JA0/1_)

1.6 e (JA0F)

1997/01 - 1999/09

K7M 702,K7M 703

90

RENAULT

MEGANE Scenic (JA0/1_)

1.6 i (JA0L)

1997/01 - 1999/09

K7M 720

75

RENAULT

MODUS (F/JP0_)

1.2 (FP0C, FP0K, FP0P)

2005/05 ->

D4F 740

65

RENAULT

MODUS (F/JP0_)

1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P,

2004/12 ->

D4F 740

75

RENAULT

MODUS (F/JP0_)

1.2 (JP0S)

2004/12 ->

D4F 764

78

RENAULT

MODUS (F/JP0_)

1.2 16V (JP0W)

2007/05 ->

D4F 784

101

RENAULT

THALIA (LB0/1/2_)

1.2 16V

2002/04 ->

D4F 712

75

RENAULT

THALIA (LB0/1/2_)

1.4

2000/08 ->

K7J 700

75

RENAULT

TWINGO (C06_)

1.2

1998/09 - 2000/08

D7F 702,D7F 703,D7F 704

60

RENAULT

TWINGO (C06_)

1.2 (C066, C068)

1996/05 ->

D7F 700,D7F 701,D7F 702,D7F 70

58

RENAULT

TWINGO (C06_)

1.2 (C067)

1996/05 ->

D7F 700,D7F 701

54

RENAULT

TWINGO (C06_)

1.2 16V (C060)

2004/08 ->

D4F 708

60

RENAULT

TWINGO (C06_)

1.2 16V (C06C, C06D, C06K)

2001/01 ->

D4F 702,D4F 704

75

RENAULT

TWINGO (CN0_)

1.2 (CN0D)

2007/03 ->

D7F 800

58

RENAULT

TWINGO (CN0_)

1.2 16V

2007/03 ->

 

75

RENAULT

TWINGO (CN0_)

1.2 16V (CN0A)

2007/03 ->

D4F 772

76

RENAULT

TWINGO (CN0_)

1.2 Turbo (CN0C,CN0F)

2007/03 ->

D4F 780

100

RENAULT

TWINGO nadwozie pełne (S06_)

1.2 (S066, S068)

1996/05 ->

D7F 700,D7F 701,D7F 702,D7F 70

58

 

Zamienniki:

BOSCH986280411

EPS1.953.195

Febi Bilstein22891

DACIA6001548175

HELLA6PU009110-401

HELLA6PU009163-641

HERTH+BUSS70610026

HOFFER7517175

RENAULT7700101969

RENAULT8200396919

RENAULT8200436025

RENAULT8200643171

MEAT & DORIA87175

SIEMENSS119915001Z

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®